Türkçe

Değerli Bilim İnsanları ve Araştırmacılar;

Sizleri, ICOAEF’19 & ICEESS’19 davet etmekten büyük onur duyarız.

Konferanslarımızda, Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimlerle alanlarından araştırmacılar, akademisyenler, öğrenciler, yöneticiler ve karar alıcıların bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. ICOAEF’19; Ekonomi, Finans ve tüm Sosyal Bilim disiplinleri ile ilgili teorik ve uygulamalı konuların tartışılmasına imkan sağlamaktadır.

ICOAEF’19 & ICEESS’19 konferans konu başlıkları için lütfen ilgili metinleri tıklayınız.

ICOAEF’19 & ICEESS’19 konferansları ile Uluslararası Kitap Projeleri Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Akademik Teşvik Kriterlerini yerine getirmektedir.
ICOAEF’19 & ICEESS’19 SCOPUS, Emerging Sources Citation Index (ESCI – Web of Science), EconLit ve ULAKBİM’de indekslenen dergilerde makale yayını imkanı sağlamaktadır.
Konferans Yayın imkanları için ilgili adresleri tıklayınız;
ICOAEF’19 & ICEESS’19

Özet, Tam Metin ve Sunumlar İngilizce ve Türkçe olarak gerçekleştirilebilir.

    Özetler, makaleler ve sunumlar İngilizce veya Türkçe olabilecektir. Katılım hem sözlü sunum hem de Google Hangouts görüntülü görüşme uygulaması ile Sanal (Online) ICOAEF ve ICEESS Youtube kanallarında (01020304). Ple Canlı Yayın Şeklinde gerçekleştirilebilecektir. Detaylar için ICOAEF & ICEESS adreslerini tıklayınız.

ICOAEF’19 Önemli Tarihleri! ve Katılım Ücretleri! için ilgili metinleri tıklayınız.
ICEESS’19 Önemli Tarihleri! ve Katılım Ücretleri! için ilgili metinleri tıklayınız.

Hakem sürecini takiben kabul edilen tüm özetler elektronik olarak ISBN numaralı PDF Özet Kongre Kitapçığında ücretsiz basılacaktır. Ayrıca tam metin bildiriler de ISBN numaralı elektronik PDF Tam Metin Kongre Kitabında ücretsiz olarak basılacaktır.

Aşağıdaki konu başlıkları ile ilgili akademisyen ve araştırmacılar dilerlerse konferanslarımızdan bağımsız olarak Uluslararası kitap çalışmalarınakatılım sağlayabilirler. Uluslararası Kitap Çalışmaları konferanslarımız ve sunulan bildirilerden bağımsız callforchapter.com tarafından yürütülen projelerdir. Tüm kitaplar uluslararası bir yayınevi olan PETER LANG yayınevinde basılacaktır. Detaylar için lütfen Tıklayınız!

ICOAEF’19 & ICEESS’19 konferanslarımızda görüşmek ve bu davetiyeyi tüm ilgililerle paylaşmanız dileğiyle,

Saygılarımızla,

Konferans Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Burak DARICI

www.icoaef.com & www.iceess.com

icoaef@gmail.com & iceessbandirma@gmail.com